GERZE MESLEK YÜKSEKOKULU


Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Yüksekokulumuzdan Kızılaya Destek

Türk Kızılay’ı Samsun Kan Merkezi ekibinin Gerze Meslek Yüksekokulundaki Kan Bağışı Programı her zamanki gibi yoğun ilgi gördü. Kan Bağışı Programı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi tarafından Yüksekokulumuz Hoca Ahmet Yesevi Konferans salonunda verilen seminer ile başladı.

Akademik personelimiz ve öğrencilerimizin hazır bulunduğu seminerde, 25 yaş öncesi genç nüfusu kan bağışı konusunda bilinçlendirip, “gönüllü ve düzenli ” kan bağışçısı olmalarını sağlamaya yönelik açıklamalar ve bu bilinci gelecek nesillere aktarmanın önemine vurgu yapıldı.

Düzenlenen bilgilendirme seminerinin ardından program Kan Bağışı ile devam etti. Samsun Kan Alma Birimi'nde görev yapan Dr. Mehmet ÖZBAY ve diğer görevli personellerin, öğrencilerimiz ile birebir ilgilenerek, bağış sırasında ve sonrasındaki doğru bilinen yanlışlar ile ilgili detaylı bilgiler vermesi öğrencilerimizin kan bağışlama konusundaki tereddütlerini de giderdi.

Kan bağışı kampanyası için Kızılay’a gönüllü olarak kan veren öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.


Dr. Mehmet ÖZBAY, 115 ünite kan bağışının yapıldığı iki günlük program sonunda, öğrencileri kan bağışı konusunda teşvik etmeleri, gönüllü kan bağışçısı olmaları ve Kızılay ekibine göstermiş oldukları ilgiden dolayı, Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Dr. Mehmet Sedat İPAR başta olmak üzere tüm akademik ve idari personelimize teşekkürlerini sundu.


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kalite
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016